BLOG

NAJEDŹ/KLIKNIJ TUTAJ

BLOG

Aktualności, artykuły, ciekawostki, najnowsze technologie, analiza nowoczesnych rozwiązań - i wiele więcej będzie pojawiać się właśnie tutaj !

Już wkrótce w ofercie Jack A10+

  Nowość Jack A10+ już wkrótce w naszym sklepie. Zapraszamy do śledzenia oferty -> TUTAJ.Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo pozostałe, dostępne maszyny do szycia marki JACK.Maszyny do szycia innych producentów? Zapraszamy -> TUTAJ.

Read More »

Porównanie stebnówek JACK A5E-Q JACK F4 JUKI DDL7000A JUKI DDL8700

Stebnówka JACK A5E-Q Stebnówka 1-igłowa posiadająca funkcje automatyczne, transport dolny ząbkowy oraz silnik energooszczędny, który wbudowany jest w głowicę maszyny tzw. (Direct Drive). Silnik Jack A5E-Q gwarantuje cichą i niezawodną pracę. Jest bardzo oszczędny. Maszyna do szycia, charakteryzuje się wydłużonym

Read More »
historia maszyn do szycia

Historia maszyny do szycia

Prawie żadna historia nie jest bardziej ekscytująca niż ta o maszynie do szycia: skandale, spory, powstania, porażki i sukcesy wytyczają ścieżkę prawdopodobnie najbardziej pomocnej maszynie na świecie.  Szycie ma długą tradycję, która sięga ponad 20 000 lat. W tym czasie materiały

Read More »
jak szyją maszyny

Jak szyje maszyna do szycia?

Jak szyje maszyna do szycia? Pytanie zadawane niezwykle często w związku z czym powstał osobny artykuł na naszej podstronie. Wyczerpujące informacje (również w formie graficznej) na temat znajdziesz –> Tutaj! Pamiętaj! Niezależnie od tego, czy planujesz zostać ekspertem w pikowaniu.

Read More »