STEBNÓWKA SIRUBA DT828L-75-064M/C
STEBNÓWKA SIRUBA DT828L-75-064M/C to 2-igłowa programowalna maszyna z wyłączanymi igłami i automatyką. przeznaczona do szycia ciężkiego. Urządzenie wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań, zwiększających wydajność i komfort pracy. Mocny silnik Direct-Drive o mocy 750W zapewnia cichą pracę i niskie zużycie energii elektrycznej. DT828L jest to pierwsza maszyna 2-igłowa, wyposażona w dwa silniki krokowe sterujące transportem materiału oraz obcinaniem nici i podnoszeniem stopki. Takie rozwiązanie pracuje znacznie ciszej i sprawniej. Jest znaczenie wydajniejsze porównując z dotychczasowymi mechanizmami sterowanymi za pomocą elektromagnesów.
Główne cechy modelu DT828L:
Parametry techniczne:
- prędkość szycia 3.000 ściegów/min
- długość ściegu 7 mm
- standardowy rozstaw igieł 6,4 mm
- wysokość podnoszenia stopki do 12 mm
- igły DPx5
- zasilanie 230V